KONST / Litografier / Färglitografi 16106069
nr 1610 6069
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 65/210. Färglitografi, bildmått: 60x79 cm, yttermått inklusive ram: 79x97 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:06:45
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)